خط تولید و فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ آماده است در مسیر تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کارآفرینان و مدیران واحد های تولید همراه شود و بهترین و کامل ترین فرمولاسیون ها را در اختیار شما قرار دهد ، در این مسیر همراه با همکاران تحصیل کرده ، متخصص و با تجربه با شما هستیم و برای رسیدن به هدف و نیل به آرمان های بلند شما  کمترین هزینه را برای داشتن بالاترین کیفیت ها به کار بگیریم . کاری بزرگ را شروع کنیم تا به جایگاه اصلی خود در بازار جهانی دست یابیم و آوازه ی ما در گنبد دوار طنین انداز شود و برند های معتبر جهانی را به نام ایرانی بخوانند .

فرمولاسیون محصولات آرایش صورت

امروزه، محصولات آرایشی صورت به یکی از پر مصرف ترین محصولات آرایشی تبدیل شده است و توانسته است سهم چشمگیری از صنعت آرایشی و بهداشتی را به خود اختصاص دهد . محصولات آرایشی صورت ، شامل محصولات متنوعی از جمله : انواع کرم ها ، لوسیون ها ، سرم ها ، رژ لب ها ، رژ گونه ها و سایه ها می شود . گروه مهندسین شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ارائه دهنده تخصصی فرمولاسیون و دانش فنی محصولات آرایشی و بهداشتی میباشند .

فرمولاسیون محصولات آرایش چشم

محصولات آرایشی دور چشم برای افزایش ظاهر و تاکید بر زیبایی از جمله ریمل، سایه چشم، خط چشم، محصولات ابرو و … استفاده می شوند .   ریمل ها محصولاتی هستند که با ضخیم کردن، بلند کردن و معمولاً تیره کردن مژه ها، ظاهر چشم را بهبود می بخشند. ریمل ها را معمولا با برس می زنند.

محصولات سایه چشم برای اعمال رنگ در ناحیه چشم برای تقویت و برجسته کردن ظاهر چشم فرموله می شود .  محصولات پاک کننده آرایش چشم برای کمک به پاک کردن آسان آرایش استفاده شده در نظر گرفته شده است. آنها به حذف رنگ اعمال شده کمک می کنند و مطمئن می شوند که به راحتی با استفاده از دستمال یا پارچه دیگر پاک می شوند.

مداد های ابرو محصولاتی هستند که به ابروها رنگ می دهند . از آنها برای پرکردن و مشخص کردن ابروها استفاده می شود. آنها حاوی ترکیبات خاصی هستند که رنگ را در جایی که مورد نیاز است به روشی دقیق و کنترل شده اعمال می کنند.

فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی مو

فرآورده‌های رنگ مو محصولاتی هستند که یا رنگ مو را کاهش می‌دهند، مانند سفیدکننده‌های مو، یا محصولاتی که برای رسیدن به اثری مطلوب، رنگ را اضافه می‌کنند. در این دسته از محصولات آرایشی ، تقویت کننده ها و درخشان کننده های مو نیز جای میگرند . 

جهت کسب مشاوره جهت راه اندازی خط تولید فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی مو ، می توانید با همکاران ما در تماس باشید .

فرمولاسیون محصولات آرایشی نظافت شخصی

محصولات اصلاح برای کمک به از بین بردن موهای زائد بدن ، برای سهولت در اصلاح استفاده می شود و شامل محصولاتی مانند صابون ها ، پودر های اصلاح ، کرم های اصلاح و همچنین لوسیون های قبل و بعد از اصلاح می شود.

دیگر محصولات این دسته از محصولات نظافت شخصی ، دئودرانت ها و ضد تعریق ها هستند . شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ارائه دهنده فرمولاسیون های تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد .

فرمولاسیون محصولات بهداشتی کودک

فرمولاسیون محصولات بهداشتی کودک ، یکی از پر اهمیت ترین فرمولاسیون های حوزه آرایشی و بهداشتی میباشد . زیرا علاوه بر آنکه میبایست عملکرد مناسبی داشته باشد ، بایستی برای بدن و پوست کودک ضرری نداشته باشد و بطور اختصاصی برای کودکان فرموله شده باشند .

سوالی دارید ؟
error: