فرمولاسیون محصولات شوینده

پتانسیل بالای مصرف انواع محصولات شوینده و تنوع محصولات آن از مایع دستشویی گرفته تا انواع شامپو ها ، ژل ها ، شیشه شوی ها ، نرم کننده البسه و لباس ، جرم گیر ، سفید کننده و پودر های ظرفشویی و لباسشویی ، یک کار بسیار پر درآمد را برای تولیدکنندگان آن نوید میدهد .

همکاران متعهد ما در شرکت شکوه پرواز پاژ آماده همکاری با مدیران تولید و کارآفرینان جهت راه اندازی خط تولید محصولات شوینده ها هستند . کاربردی ترین فرمولاسیون های صنعتی و استاندارد را با بهترین کیفیت بر اساس سلامت مصرف کننده و قیمت تمام شده قابل رقابت در بازار را معرفی می نمایند . تلاش شده است که با کمترین سرمایه بتوان با نیروی پشتکار اقدام به تاسیس واحد تولیدی توان‌مند و قانونمند نمایید .

گستردگی محصولات شوینده و بهداشتی و تنوع بسیار آنها و سلایق گوناگون مصرف کنندگان در طیف های مختلف جامعه ، این پتانسیل را به مدیران تولید می دهد تا با مدیریت تولید تعدد محصولات خود بتواند ، مصرف کنندگان فراوانی را با درآمد های متفاوت جذب نمایند .

محصولات شوینده مایع به ‌عنوان یک اصطلاح دسته‌بندی گسترده ، انواع مختلفی از محصولات پاک‌کننده را به شکل مایع در بر می‌گیرد . این محدوده شامل مایعات شوینده لباسشویی، مایعات ظرفشویی، مایعات دستشویی ، نرم کننده پارچه ، پاک کننده شیشه و … است.

خط تولید محصولات شوینده مایع می تواند دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک باشد. یک خط تولید مواد شوینده مایع می تواند به سادگی یک کارگاه باشد . در سطح بالا، می تواند به اندازه یک کارخانه مدرن با طراحی خوب و مجهز به ده ها تجهیزات با امکانات بالا و پیچیده باشد که هزینه ی زیادی دارد.

فرمولاسیون و خط تولید مایع ظرفشویی

فرمولاسیون مایع ظرفشویی

فرمولاسیون مایع ظرفشویی میتواند متناسب با پارامتر های کیفیتی مدیران تولید تنظیم شود . شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ارائه دهنده تخصصی دانش فنی و فرمولاسیون مایع ظرفشویی در کیفیت ها و نوع های متفاوت میباشد .  جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با این شرکت میتوانید با همکاران ما در تماس باشید .

فرمولاسیون مایع دستشویی

امروزه، مایع دستشویی به یکی از پر مصرف ترین محصولات شوینده تبدیل شده است و توانسته است به بهداشت عمومی کمک شایانی بکند . تولید مایع دستشویی در کیفیت ها و فرم های متفاوتی انجام میشود و میتوان فرمولاسیون آن را متناسب با درخواست مدیران واحد تولید تنظیم و فرموله نمود .

فرمولاسیون مایع دستشویی به عنوان یک محصول بهداشتی، به طور عمومی به عنوان “مایع ضد عفونی کننده دستشویی” یا “شستشوی دست” شناخته می‌شود. این مایع معمولاً شامل ترکیبات ضد عفونی کننده، مرطوب کننده، افزودنی‌های بویایی و رنگ دهنده است که به منظور بهبود عملکرد آن در بهداشت دستها و جلوگیری از انتقال عفونت‌ها، به کار گرفته می‌شود.

برای فرموله و طراحی مایع شست و شوی دست، مهندسین شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ابتدا به تحلیل نیازهای بازار و مشتریان خود می‌پردازند تا بتوانند ترکیبی از مواد اولیه بهینه را برای محصول خود ایجاد کنند. سپس با توجه به خواص مختلف ترکیبات شیمیایی و نحوه عملکرد آن‌ها در مایع شست و شوی دست، نسبت به ترکیب و میزان استفاده از هر یک از این ترکیبات تصمیم‌گیری می‌کنند.

علاوه بر این، مهندسین شیمیایی در فرآیند تولید مایع شست و شوی دست از تجربیات خود و دانش شیمیایی و فیزیکی خود استفاده می‌کنند تا با بهره‌گیری از فرمولاسیون و روش‌های تولید بهینه، مایعی با کیفیت و با کارایی بالا تولید کنند. همچنین، آزمایش‌های متعددی بر روی نمونه‌های تولید شده انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که مایع شست و شوی دست به عملکرد بهینه و استاندارد دستاوردهای مورد نظر می‌رساند.

فرمولاسیون و خط تولید سفید کننده

فرمولاسیون سفید کننده

سفید کننده که با نام برند وایتکس معروف است تمام ميکروب ‌ها اعم از ويروس ها و باکتری را از بین ببرد و محیط تمیزی پیرامون خود ایجاد کند و به همین خاطر است که یک کالای پر طرفدار در بین محصولات شوینده است . تولید کنندگان می توانند در خط تولید محصولات شوینده ی خود  ، فاز تولیدی برای تولید محصولات سفید کننده در فرم های مختلف در نظر بگیرند . تولید سفید کننده نیاز به تجهیزات پیچیده ای ندارد و می توان با حداقل هزینه تجهیزات ، اقدام به تولید سفید کننده و آب ژاول نمود .

فرمولاسیون پاک کننده به مجموعه‌ای از ترکیبات شیمیایی اطلاق می‌شود که برای پاک کردن، شستن و تمیز کردن سطوح، قطعات و اشیاء مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرمولاسیون شامل تعیین ترکیبات و مقادیر صحیح این ترکیبات برای تولید محصولات پاک کننده مختلف می‌شود.

فرمولاسیون پاک کننده باید برای پاسخگویی به نیازهای مصرف‌کنندگان، خواص و ویژگی‌های مختلفی را داشته باشد. برای مثال، یک فرمولاسیون پاک کننده مخصوص پوست، باید با توجه به نوع پوست، چربی و ترشحات پوستی، بافت پوست و سایر ویژگی‌های مربوط به پوست تعیین شود. همچنین یک فرمولاسیون پاک کننده برای شستن لباس، باید با توجه به نوع بافت لباس، نوع لکه‌های موجود روی لباس و میزان آلودگی موجود روی لباس، تعیین شود.

با استفاده از فرمولاسیون پاک کننده، می‌توان محصولات پاک کننده با خواص مختلف، مانند پاک کننده‌های خانگی، شامپو، صابون، شستشوی دهانه، شستشوی دست، شوینده‌های صنعتی و غیره، تولید کرد.

فرمولاسیون پاک کننده های چند منظوره یا All-purpose cleaners به عنوان فرمولاسیون یکی از محصولات پاک کننده پرکاربرد در خانه و محل کار شناخته می‌شوند. این نوع از پاک کننده ها برای پاک کردن سطوح مختلف از جمله مبلمان، پارچه، کف، شیشه و موارد دیگر استفاده می‌شوند.

مزایای استفاده از پاک کننده های چند منظوره شامل این است که این نوع پاک کننده ها قابل استفاده برای تمام سطوح مختلف هستند، بنابراین مصرف‌کنندگان نیازی به خرید چندین محصول پاک کننده مختلف ندارند. همچنین، پاک کننده های چند منظوره عموماً ارزان‌تر از پاک کننده های مخصوص هستند و می‌توانند به راحتی در دسترس باشند.

فرمولاسیون محلول ضدعفونی کننده

فرمولاسیون ضدعفونی کننده

پس از زمستان سال ۱۳۹۸ و شیوع ویروس کرونا در کشور ، بنابرتوصیه های بهداشتی ، استفاده از محصولات ضدعفونی کننده افزایش چشمگیری داشته است . محصولات ضدعفونی کننده در فرم های مختلف از جمله محلول ضدعفونی کننده و ژل ضدعفونی کننده تولید می شوند . گروه شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ آماده ارائه تخصصی فرمولاسیون های محصولات ضدعفونی کننده میباشد . در ادامه میتوانید فهرست فرمولاسیون های محصولات ضدعفونی کننده پر مصرف را مشاهده کنید :

فرمولاسیون و خط تولید جرم گیر

فرمولاسیون جرم گیر

فرمولاسیون جرم گیر ها به گونه ای تنظیم می شوند که با از بین بردن سرسخت‌ترین لکه‌ها یعنی لکه‌های محیط سرویس بهداشتی و کاشی‌ها بتوانند کمک زیادی در نظافت منزل به شما کنند. مهم‌ترین عملکرد فرمولاسیون جرم‌گیر ، ضدعفونی و تمیز کردن سطوح مختلف است که در اثر تماس مداوم با آب دچار جرم می‌شوند . فهرست فرمولاسیون های ارائه شده در بحث جرم گیر ها به شرح ذیل میباشد :

فرمولاسیون مایع لباسشویی

فرمولاسیون های لباسشویی

شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز ، آماده ارائه و راه اندازی خط تولید پودر های لباسشویی در سراسر کشور میباشد . در محصولات لباسشویی ، فرمولاسیون و فرآیند تولید دارای اهمیت ویژه ای است و همکاران ما با سال ها تجربه و بکارگیری آخرین اطلاعات علمی سعی می نمایند عالی ترین فرمولاسیون ها را تنظیم نمایند تا بهترین محصولات تولید شوند .

فرمولاسیون و خط تولید شیشه پاک کن

فرمولاسیون شیشه پاک کن

فرمولاسیون شیشه پاک کن میتواند دارای پارامتر های ویژه ای مانند ضد یخ و ضد بخار بودن باشد . این شرکت آماده ارائه ی تخصصی فرمولاسیون شیشه پاک مطابق با پارامتر های کیفیتی شما می باشد . یکی از محصولات نو ورود به این دسته از محصولات شوینده ، قرص های شیشه پاک کن هستند که می توانند با حل شدن در آب ، همان کاربرد محلول شیشه پاک کن را داشته باشد .  

مایع شیشه پاک کن یک محصول شیمیایی است که برای تمیز کردن و پاک کردن سطوح شیشه‌ای از جمله وسایل خودرو، پنجره‌ها و آینه‌ها استفاده می‌شود. فرمولاسیون مایع شیشه پاک کن‌ ها توسط مهندسین شیمی طراحی می‌شود. برای طراحی یک مایع شیشه پاک کن، مهندسین شیمی از ترکیبات شیمیایی مختلف استفاده می‌کنند که برای حل لکه‌ها، پاک کردن سطوح شیشه‌ای و جلوگیری از ایجاد لکه مجدد بر روی سطح شیشه موثر باشد.

فرمولاسیون و خط تولید شامپو بدن

فرمولاسیون شامپو بدن

شامپو های بدن دارای فرمول ویژه ای بوده و حداکثر سازگاری را با پوست بدن دارند . استفاده شامپو بدن برخلاف صابون باعث خشکی پوست نشده و از بهم خوردن پی اچ پوست نیز جلوگیری میکند در دراز مدت باعث افزایش نرمی و لطافت پوست بدن خواهند شد . لیستی از فرمولاسیون های تخصصی شامپو بدن را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید :

فرمولاسیون و خط تولید صابون

فرمولاسیون صابون

صابون های به جهت مصارف گوناگون فرموله و تولید می شوند . فرمولاسیون یک صابون نقشی اساسی در کیفیت آن ایفا میکند . صابون سازی به طور کلی یک محصول بسیار سودآور با فروش بسیار سریع است . این تولید یکی از تجارت های محصولات شوینده است که بسیار سودآور است . درآمد قابل اعتماد و ثابتی را برای بازرگانان و مدیران که در حال تولید هستند و کسانی که صابون را به صورت عمده یا خرده فروشی بازاریابی می کنند، ارائه می دهد .

فرمولاسیون و خط تولید شامپو

فرمولاسیون انواع شامپو مو

این شرکت با تجربه غنی و دانش گسترده خود ، آماده راه اندازی خط تولید شامپو  با بهترین کیفیت و در فرم های مختلف میباشد . در ذیل ، فهرستی از انواع فرمولاسیون تخصصی شامپو آمده است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید : 

مهندسین شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ هنگام طراحی فرمولاسیون انواع شامپوها، بر اساس نیازهای مختلف مشتریان و با توجه به خصوصیات مو و پوست سر، به موارد زیر توجه می کنند:

  • نوع پوست سر و مو: با توجه به نوع پوست سر و مو (خشک، چرب، مختلط، حساس و …)، از ترکیبات شوینده و ترمیم کننده مختلفی استفاده می شود.
  • میزان چربی و خشکی پوست سر و مو: برای پوست های چرب و موهای چرب، از ترکیبات شوینده قوی استفاده می شود. اما برای پوست های خشک و موهای خشک، از ترکیبات نرم کننده و ترمیم کننده استفاده می شود.
  • نوع آلودگی مو: برای شامپوهای ضد روغن و ضد آلودگی، ترکیبات شوینده قوی استفاده می شود.
  • نوع مو: برای موهای رنگ شده، ترکیباتی با قابلیت حفظ رنگ مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای موهای آسیب دیده و خشک، ترکیبات ترمیم کننده به فرمولاسیون اضافه می شوند.
  • افزودنی ها: برای بهبود قوام و ایجاد احساس مرطوبیت و نرمی در مو و پوست سر، عوامل حفظ رطوبت و ویتامین ها به فرمولاسیون اضافه می شوند.
  • تاثیرات جانبی: هنگام طراحی فرمولاسیون شامپو، تاثیرات جانبی مانند تاثیرات حساسیت زا و تحریک کننده را هم در نظر می گیرند.
  • رفتار روان شناختی: طراحی فرمولاسیون شامپو باید بر اساس رفتار روان شناختی مشتریان باشد تا بتوان جذابیت محصول را افزایش داد.

بطور خلاصه ، طراحی فرمولاسیون شامپو بر اساس نیازهای مختلف مشتریان، خصوصیات مو و پوست سر، تاثیرات جانبی، رفتار روان شناختی و ماندگاری محصول باید انجام شود.

سوالی دارید ؟
error: