در این مقاله قصد داریم در خصوص فرمولاسیون مایع ظرفشویی اقتصادی اطلاعاتی را به صورت مختصر در اختیارتان بگذاریم. با ما همراه باشید. موضوعی که در خصوص فرمول مایع ظرفشویی اقتصادی بطور عمومی باید بدانید خاصیت این مایع می باشد. یکی از علت هایی که امروزه مایع ظرفشویی در بین افراد علاقمندان بسیاری را به خود کسب کرده است، قدرت خوب در پاک کنندگی و خاصیت شویندگی ملایم در این محصول می باشد. یک تولید کننده با توانایی تولید محصولی با کیفیت در کنار کنترل قیمت تمام شده آن ، می تواند در بازار خوش بدرخشد و با دیگر برند ها ، رقابت کند . 

مایع ظرفشویی اقتصادی

در اکثر فرمول هایی که در ایران برای مایع ظرفشویی وجود دارد یک نوع مایع فعال به نام آلکیل بنزین و سولفوریک اسید وجود می باشد. آزمایش هایی که به وسیله محققین انجام شده اثبات کرده است که مولکول های خطی موجود در مایع ظرفشویی به راحتی توسط باکتری های موجود در فاضلاب ها تجزیه می شوند. نتیجه این تجزیه تولید گاز co2 می باشد. به همین دلیل و برای بر طرف کردن آلودگی آب های فاضلابی، محققین از الکل های سنگین در ساخت مایع ظرفشویی خود استفاده کرده اند. شاید در خصوص وجود کف در مایع ظرفشویی سوال داشته باشید. در خصوص وجود کف در مایع ظرفشویی اینچنین باید گفت که وجود اسید چرب کوکونات و دی اتانول آمید به عنوان ماده تثبیت کننده و حالت دهنده کف مورد استفاده قرار می گیرد. فرمولاسیون این ماده به گونه ای طراحی شده است که قادر به برطرف کردن هر نوع چربی از روی ظرف ها می باشد.

 

مواد تشکیل دهنده فرمولاسیون مایع ظرفشویی به شرح ذیل می باشد:

  • اسید سولفونیک و آنیونیک به عنوان فعال کننده های سطحی.
  • گلیسیرین ها در دسته مرطوب کننده و نرم کننده ها.
  • نمک و سولفات ها در دسته فیلر ها.
  • سود سوزآور در دسته خنثی کننده ها.
  • رنگ و اسانس در دسته مواد جانبی.

تمامی این مواردی که در بالا نام برده شد با درصد های مختلف جهت تولید مایع ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

  خط تولید و فرمولاسیون مایع دستشویی

خط تولید مایع ظرفشویی اقتصادی

فرمولاسیون مایع ظرفشویی ارزان قیمت

فرمول مایع ظرفشویی ارزان قیمت علاوه بر کیفیت در قدرت پاک کنندگی دارای قیمت مقرون به صرفه نیز می باشد. در حال حاضر این فرمول به صورت صنعتی و کارگاهی تولید می شود. در تولید این مایع ظرفشویی از سورفکتانت های کاتیونی و آنیونی استفاده شده است. این ترکیبات باعث ایجاد پی اچ مناسب مایع ظرفشویی می شود که نتیجه این امر کیفیت بالا در هنگام شستشو می باشد. نکته قابل ذکر در خصوص فرمولاسیون این مایع عدم ایجاد حساسیت در دستان شما می باشد. همین ویژگی باعث تمایز این مایع با مایع های شستشوی دیگر شده است. همچنین این مایع با فرمولاسیون فوق العاده ای که دارد قادر است تمامی آلودگی ها و چربی ها را از روی سطح ظروف پاک کند. در نتیجه با خیالی آسوده از این فرمول استفاده نمایید. یکی از چالش ها برای مدیران واحد های تولید ، در تولید مایع ظرفشویی ارزان قیمت ،ایجاد غلظت مناسب است ، مهندسین ما راهنمای آنان در برطرف کردن این چالش خواهند بود .

و بطور خلاصه ، هنر یک فرمولاتور آن است که حتی المقدور حداکثر کیفیت محصول را با استفاده کمترین هزینه برای مواد اولیه ، ایجاد کند .

 

خط تولید مایع ظرفشویی اقتصادی

مهندسین ما در شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ، به علاقه مندان در حوزه فعالیت در صنعت شوینده ، کمک خواهند کرد ، که با کمترین هزینه برای تجهیزات و دستگاه ها ، محصولی با کیفیت تولید نمایند . ما در کنار شما قرار خواهیم گرفت و در مسیر تولید راهنمای شما هستیم …

شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ ، شرکتی مشاوره محور است و تولید کننده دستگاه و میکسر های صنعتی نیست ، به همین سبب می تواند بهترین توصیه ها را بدون نظر گرفتن منافع شخصی جهت راه اندازی خط تولید محصولات شوینده و بهداشتی ، داشته باشد .

خط تولید مایع ظرفشویی اقتصادی